آموزشگاه مجازی هنر

سبد خرید

آموزشگاه مجازی هنر

 

در عصر حاضر پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از رسانه های اینترنتی، جهان را به دهکده ای کوچک تبدیل کرده که ساکنانش با لمس چند کلید می توانند به حجم انبوهی از اطلاعات دست یابند و این سهولت دستیابی به داده های گوناگون اشتهای کاربران اینترنتی را برای کشف و فتح قله های بیشتر و تازه تری از اطلاعات مفید و کاربردی روز به روز بالاتر برده است.

از سوی دیگر صاحبان اطلاعات و مهارت در زمینه های گوناگون بر آن شده اند تا با به روز رسانی، بسته بندی و به اشتراک گذاری دانسته هایشان به جذب مخاطبین یا دنباله روهای بیشتر و همچنین نشر و گسترش دانش و هنر بپردازند.

در همین راستا سایت “زنگ هنر” با هدف تسهیل و کوتاه کردن پروسه ی یادگیری مهارت های هنری و با شعار ارائه ی سریع، جذاب و ارزان آموزش های هنری در مهر ماه سال ۱۳۹۶ و همزمان با آغاز سال تحصیلی شروع به کار نمود.

آموزش های ارائه شده در سایت “زنگ هنر” شامل سه فرمت اصلی “آموزش های ویدیویی”، “آموزش های صوتی” و “آموزش های مکتوب” می باشد که با هدف بهره بردن و تاثیر گذاری بر بیشترین بخش های درگیر در مغز در پروسه ی یادگیری یعنی چشم و گوش و ارائه ی جذاب و مفید مطالب به صورت طبقه بندی شده و با کمک اساتید و هنرمندان مجرب رشته های مختلف هنری به مخاطبین و علاقه مندان ارائه شده است.

سایت “زنگ هنر” از هر ایده ی نو در حوزه ی آموزش های هنری استقبال می کند و آماده ی همکاری با اساتید، هنرمندان و هنرجویان در زمینه ی تولید محتوای آموزشی جذاب با محوریت مهارت های هنری می باشد.

جهان فردا جهان مهارت هاست.